Strona głównaGamingGryCall of Duty: WWII wraca do swoich korzenii. Czy sprosta zadaniu?

Call of Duty: WWII wraca do swoich korzenii. Czy sprosta zadaniu?

Sledgehammer Games oraz Activision udostępnili grę Call of Duty: WWII. Nowa odsłona zaoferuje graczom bardzo rozbudowany tryb wieloosobowy. Pojawiły się bardzo dynamiczne i ciężkie starcia z wykorzystaniem ikonicznych broni i ekwipunku. Mamy także szereg innowacji w ramach całego trybu, dostarczając nowe sposoby na łączenie się, współzawodniczenie i angażowanie się w ramach społeczności.

Dywizje

Jedną z ciekawszych cech trybu wieloosobowego są dywizje. Gracze wybiorą jedną z pięciu historycznych dywizji z czasów II wojny światowej. Każda z nich będzie posiadała swój unikatowych trening i dostępne umiejętności. To usprawnione podejście do trybu multiplayer daje graczom możliwość skupienia się na indywidualnym stylu rozgrywki i zdominowaniu wroga w niektórych z najbardziej znanych frontów tego największego konfliktu w dziejach.

Tryb Wojny w Call of Duty: WWII

Drugą nową funkcją jest tryb wojny. Gracze muszą pracować jako zespół, by pokonać wroga. Ten oparty o fabułę tryb wieloosobowy pozwala graczom odbyć podróż w czasie do historycznych lokacji z czasów II wojny światowej. Wojska Aliantów i Osi zderzą się w misjach z celami skupionymi wokół szturmu i ochrony strategicznych punktów.

Kwatera główna w Call of Duty: WWII

Trzecią ważną cechą jest kwatera główna. Gracze mogą współzawodniczyć, zdobywać nagrody, chwalić się swoimi osiągnięciami, jak również łączyć się z fanami i przyjaciółmi. W przeciwieństwie do dotychczasowych rozwiązań w serii Call of Duty, Kwatera główna przeobraża doświadczenia wieloosobowe poprzez zmianę interakcji pomiędzy graczami.

Zamówienia, prywatna beta i zestawy Divisions Pack

Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe, otrzymały dodatkowo zestaw Divisions Pack:

  • Strzelcy z Dywizji Piechoty są zawsze w pełnej gotowości do walki dzięki nienagannie wyregulowanym karabinom i nieskazitelnej celności.
  • Korpus Ekspedycyjny dosłownie podgrzewa atmosferę za pomocą amunicji zapalającej, granatów taktycznych i strzelb.
  • Spadochroniarze z Dywizji Powietrznodesantowej przetrwają w najcięższych warunkach, byle tylko wymanewrować przeciwników za pomocą pistoletów maszynowych.
  • Bezszelestni specjaliści od rozpoznania, snajperzy z Dywizji Górskiej, atakują znienacka siejąc popłoch w szeregach wroga.
  • Żołnierze z Dywizji Pancernej to najlepiej wyposażona jednostka na polu walki, potrafiąca utrzymać pozycję za pomocą ładunków wybuchowych i lekkich karabinów maszynowych.

Call of Duty: WWII

Nazi Zombies

Jest to nowa, przerażająca przygoda z zombie do rozegrania w trybie kooperacji. Gracze zostają przeniesieni do labiryntu mrożących krew w żyłach, okultystycznych eksperymentów nazistów i ich potwornych tworów powstałych w trakcie II wojny światowej. Historia zaczyna się w momencie, gdy międzynarodowy zespół odkrywa kolejne warstwy podłego spisku zaplanowanego przez siły Osi.

Mapa Carentan

Deweloperzy uszykowali ciekawą niespodziankę dla graczy. Jest nią jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych map w historii serii Call of Duty – Carentan. Pojawiła się ona w oryginalnym Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, jak również Call of Duty 2. Mapa posiada bardzo ciekawe usytuowanie budynków oraz ulic.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać