Strona głównaGamingGryBaldur's Gate II: Enhanced Edition otrzymało polską wersję językową

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition otrzymało polską wersję językową

Na forum studia BeamDog ogłoszono wydanie polskiej wersji językowej dla gry Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. Tytuł ukazał się w listopadzie 2013 roku i zdobył duże uznanie wśród starej, jak i nowej społeczności. Od razu też zabrano się za robienie tłumaczeń do wielu wersji językowych, ponieważ takowych nie było w oryginalnym wydaniu. 3 letni wysiłek został nagrodzony kilka dni temu.

W temacie Polish language localization for BG2:EE v2.0 opisano dokładnie, jak zainstalować wszystko. Twórcy dziękuję wszystkim i proszą o zgłaszanie znalezionych błędów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać