fbpx
Strona głównaGamingGryAurum Dust prezentuje nowy zwiastun do gry Ash of Gods

Aurum Dust prezentuje nowy zwiastun do gry Ash of Gods

Firma Aurum Dust zaprezentowała nowy zwiastun fabularny gry Ash of Gods. Film pokazuje, jak niegdyś spokojny świat Terminum popada w chaos, gdy zaczynają się „Wielkie Żniwa”. W grze stajemy się jednym z nielicznych śmiałków, którzy zbierają się w drużynę, by zatrzymać plagę mroku i śmierci niszczącą ich krainę. Jednakże to od nas zależy w dużej mierze kto przeżyje… lub kto umrze.

Ash of Gods to turowa gra RPG. Narracja w niej nieustannie ewoluuje. Nasze decyzje mają realny wpływ na przebieg rozgrywki. Gra posiada fabułę opartą na kompleksowym charakterze i niejednoznaczności wyborów moralnych, w ramach której może zginąć każda z postaci. Chwilowe korzyści mogą kosztować życie jednego z bohaterów, a poświęcenie kogoś uczyni przejście kolejnych epizodów łatwiejszym.

Gra będzie posiadać rozbudowany tryb gry w sieci PvP. Ash of Gods ma mieć premierę w marcu 2018.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać