astro c40 tr 5
astro c40 tr 5

ASTRO Gaming wprowadził do sprzedaży w Polsce kontroler ASTRO C40 TR. Urządzenie należy do najlepiej sprzedającej się serii Tournament Ready (TR). Jego największymi zaletami są modułowość i konfigurowalność. Nowy kontroler jest oficjalnie licencjonowanym produktem PlayStation 4. Dodatkowo współpracuje również z komputerami PC z systemem Windows.

Kontroler ASTRO C40 TR wykonano z najwyższej klasy komponentów. Został on zaprojektowany we współpracy z profesjonalnymi graczami dla nich samych. Jego cena na oficjalnej stronie producenta wynosi 199 Euro. W Polsce ma być dostępny w przedziale między 940 – 1000 zł.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

WYMIENNE MODUŁY DRĄŻKÓW:  Szybka i łatwa wymiana modułów Analog Stick lub D-Pad w celu zapewnienia stałej, precyzyjnej pracy. Wymienne nasadki drążka zapewniają dodatkową możliwość dostosowania pod indywidualne preferencje, dla uzyskania przewagi and przeciwnikiem.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

ZINTEGROWANE, ODPINANE PRZYCISKI TYLNE: Optymalne rozmieszczenie tylnych przycisków dla zapewnienia najwyższej ergonomii poprawia precyzję w krytycznych momentach rozgrywki. Możliwość odwzorowania usprawnia działanie sterownika dla każdego gatunku i stylu gry, poprawiając jednocześnie czas reakcji i dokładność. Możesz mapować przyciski i zapisywać nowe ustawienia bezpośrednio na kontrolerze bez konieczności stosowania oprogramowania komputerowego.

Oprogramowanie ASTRO CUSTOMIZATION SOFTWARE: Oprogramowanie ASTRO umożliwia personalizację kontrolera, dzięki czemu zwiększa jego wszechstronność i dokładność. Umożliwia także tworzenie profili, które mogą być przełączane bezpośrednio z poziomu sterownika. Dostosuj czułość wyzwalacza i drążka, przyciski zmiany mapy, dostrajanie korektora, wyjście audio, wyjście mikrofonowe i sygnał boczny, według własnych preferencji!

TRYBY WIRED/WIRELESS: Z wbudowanym przełącznikiem trybu pracy możesz szybko przełączać się pomiędzy trybem pracy na kablu, a bezprzewodowym 2.4 GHZ firmy ASTRO. Obydwa oferują niskie opóźnienie, co przekłada się na wydajność I pracę bez opóźnień, która jest tak ważna w rozgrywce na profesjonalnym poziomie.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

WIRELESS AUDIO: Kontroler C40 TR zapewnia wysoką jakość dźwięku w grach i podczas rozmów głosowych w trybie przewodowym i bezprzewodowym poprzez gniazdo 3,5 mm. C40 oferuje dźwięk z gier i rozmów głosowych w trybie bezprzewodowym. Kontroler jest kompatybilny z każdym zestawem słuchawkowym do gier z gniazdem 3,5 mm.

12-GODZINNA PRACA NA PEŁNYM NAŁADOWANIU BATERII: Wydłuż swoją grę nawet do 12 godzin dzięki długiej pracy na baterii.

FUTERAŁ PODRÓŻNY W KOMPLECIE: Chroń swój kontroler, moduł, nakrętki i narzędzie w jednej obudowie z twardą skorupą.

ASTRO C40 TR - kontroler dla profesjonalnych graczy 1

ASTRO Gaming tworzy sprzęt do gier wideo i produkty lifestyle dla profesjonalnych graczy oraz organizatorów lig esportowych. ASTRO Gaming zostało wydzielone z ASTRO Studios, znanej w świecie gier z zaprojektowania Xbox 360, komputerów Alienware i gamingowych maszyn HP. ASTRO Gaming ma w swojej ofercie linię produktów “tech-life”, które wspierają tę szybko rozwijającą się społeczność. ASTRO Gaming, jest marką firmy Logitech International.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOastrogaming.com
Poprzedni artykułZmiany we francuskiej drużynie Heretics. Kto za kogo?
Następny artykułZmiany na szwedzkiej scenie Counter-Strike! Duże rotacje składów!
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.