Strona głównaPcMod.plNewsyAlternative.to ? Sztuczna inteligencja ?

Alternative.to ? Sztuczna inteligencja ?

Czy szykuje się przełom na rynku wyszukiwarek ? Jest to bardzo prawdopodobne, dzięki wystartowaniu Alternative.to. Twórcą tej witryny nie jest przypadkowa osoba, tylko firma Red-Sky. Możemy znać ją np. z faktu, że jest odpowiedzialna za sukces Filestube.com. Jednej z największych wyszukiwarek plików na świecie.

Teraz kilka słów o Alternative.to. Jest to wyszukiwarka, która ma za zadanie maksymalnie ułatwić użytkownikowi odnalezienie informacji. Dzieje się tak m.in. przez to, że umozliwa znalezienie najlepszej alternatywy dla dowolnego zapytanie lub frazy, którą wpisał użytkownik. Cały system posiada bardzo skomplikowane algorytmy, dzięki którym możemy na bieżąco modyfikować i doskonalić nasze zapytania. Przez to w końcu odnajdziemy wyniki najbliższe naszym oczekiwaniom.

Jak potoczy się dalej ta historia ? Na pewno dowiemy się w przeciągu kilku miesięcy. Jedno jest pewne powstają coraz silniejsze konkurencyjne wyszukiwarki dla Google.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać