fbpx
Strona głównaSprzętADATA XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10 - podkładka i myszka

ADATA XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10 – podkładka i myszka

ADATA wprowadziła do sprzedaży podkładkę pod mysz XPG INFAREX R10. Została ona wykonana z wytrzymałego i odpornego na zarysowania materiału PVC. Powierzchnia podkładki zapewnia odpowiednie tarcie, które zwiększa precyzję ruchów myszki. Jej wymiary to: 350 x 250 x 3,6 mm, a waga ok. 800 g. Producent wyposażył podkładkę w podświetlenie LED RGB, które można konfigurować za pomocą dotknięcia przycisku.

ADATA XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10

Dostępne są trzy tryby podświetlenia: jednokolorowe (do wyboru 7 kolorów), cykliczne i pulsacyjne.

Prócz tego pojawiła się również mysz XPG INFAREX M10, która posiada podświetlenie diodami LED RGB. Sercem urządzenia jest nieznany sensor optyczny o czułości maksymalnej 3200 punktów na cal. Rozdzielczość pracy można kontrolować przy pomocy przycisku na obudowie.

ADATA XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10

System śledzenia Ultrapolling 125 Hz zapewnia z kolei szybkie i dokładne ruchy kursora.

Konstrukcja nowej myszy uwzględnia komfort chwytu gracza, co zapewnia dużą wygodę podczas użytkowania. Wytrzymałość przycisków INFAREX M10 szacuje się na ok. 10 mln kliknięć. Jej wymiary to 120 x 68 x 35 mm, a waga 145 g.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać