ZOTAC ZBOX Q – komputery z kartami graficznymi NVIDIA QUADRO

0

Firma ZOTAC wprowadziła do sprzedaży minikomputery z serii ZBOX Q. Ich cechą szczególną są karty graficzne z rodziny NVIDIA Quadro, które bazują na architekturze Pascal. Mowa tutaj o modelach od Quadro P1000 do Quadro P5000. Prócz tego komputery wyposażono w procesory Intel Core i5 lub Core i7. Komputery z serii ZBOX Q mają tylko 7 cm wysokości i zajmują o 50% mniej miejsca, w porównaniu z tradycyjnymi obudowani typu wieża.

ZOTAC ZBOX Q

Dzięki zwiększonej wentylacji i zastosowaniu wydajnego systemu chłodzenia, zmaksymalizowano mechanizm odprowadzania ciepła z wnętrza obudowy, co przełożyło się na możliwość utrzymywania przez cały czas wysokiej wydajności.

We wszystkich komputerach z tej serii znajdziemy dwie karty sieciowe gigabit Ethernet, moduł WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI 2.0, do 32 GB pamięci DDR4, napędy M.2 i 2,5-calową wnękę przystosowaną do montażu urządzeń pamięci masowej HDD/SSD. Model QK5P1000 zapewnia niezwykłą wszechstronność i mobilność dzięki kompatybilności z systemem montażowym VESA, dzięki czemu komputer można położyć, zawiesić lub schować za wyświetlaczem.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o