Zotac świętuje 10-lecie działalności. Będzie impreza i konkursy

0

ZOTAC International obchodzi właśnie 10 lat istnienia na rynku. Swoją działalność rozpoczął, jako małe przedsięwzięcie pod parasolem PC Parter. Od 2006 roku firma wprowadza w swoich produktach zaawansowane rozwiązania technologiczne. Szczególna uwaga jest zwracana na stronę sprzętową, nowe kierunki innowacji oraz skupienie się na rozwiązaniach graficznych i obliczeniowych.

Z okazji 10-lecia marki firma zaplanowania w dniach 21 września – 30 listopada szereg różnych wydarzeń. Będzie to okazja to świętowania rocznicy oraz wygrania atrakcyjnych nagród od ZOTAC i innych sponsorów.

Druga część uroczystości odbędzie się w Hong Kongu, gdzie podczas konferencji prasowej pojawią się zapowiedzi produktów oraz turniej z okazji 10-tej rocznicy. Rocznicowy turniej ZOTAC CUP jest okazją do podkreślenia ważnej roli firmy w rozwoju społeczności e-sportowej na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Na konferencji prasowej zostaną zaprezentowane specjalnie zaprojektowane jubileuszowe wersje produktów firmy. Pokazane zostaną również najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości.