Firma ZOTAC Technology ogłosiła oczekiwany przez wielu graczy turniej ZOTAC CUP MASTERS CS: GO 2018. Jest to już trzeci i zarazem największy ogólnoświatowy turniej z serii ZOTAC CUP MASTERS. Do tej pory z sukcesem odbyły się rozgrywki ZOTAC CUP MASTERS DOTA 2 i ZOTAC CUP MASTER: STARCRAFT REMASTERED w 2017 roku. W wielkim finale zawodnicy rywalizować będą bowiem o nagrody o łącznej wartości wynoszącej 300 000 USD.

W okresie od marca do czerwca 2018 roku przeprowadzone zostaną kwalifikacje online dla drużyn z regionów Azji, Europy i obu Ameryk za pośrednictwem turniejowej platformy online ZOTAC CUP. Wyłonione w nich najlepsze drużyny z poszczególnych regionów awansują do finałów regionalnych. Owe finały będą miały miejsce odpowiednio na tarach Computex w Tajpej, w Samsung Smart Arena w Mediolanie we Włoszech i w południowej Kalifornii w Stanach  Zjednoczone.

Drużyny walczyć w nich będą o trofea w ramach regionalnej puli nagród o wartości 20 000 USD i o możliwość wzięcia udziału w wielkim finale rozgrywanym w Hongkongu w sierpniu 2018 roku. Gdzie razem z jednym zespołem z Chin i czterema zaproszonymi zawodowymi drużynami wezmą udział w walce. W sumie w wielkim finale zagra łącznie aż 8 drużyn.

Finały regionalne oraz wielki finał turnieju ZOTAC CUP MASTERS CS: GO streamingowane będą na żywo przy udziale najlepszych casterów. Transmisje dostępne będą w wielu językach. Gracze będą mogli oglądać bezpośrednio relacje z pola bitwy na kanale ZOTAC CUP w serwisie Twitch.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments