Zombie Night Terror dostępne w przedsprzedaży z 15% zniżką

0

Gambitious Digital Entertainment uruchomił przedsprzedaż gry Zombie Night Terror, która ukaże się na komputery osobiste 20 lipca tego roku. Tytuł ten pozwoli graczowi poprowadzić oddział nieumarłych w poszukiwaniu pożywienia. Trzeba przy tym uważać na pułapki zastawione przez ludzi. Gra posiada interesującą mechanikę, a także intrygującą oraz klimatyczną oprawę dźwiękową i graficzną.

Cechy gry

  • Zostań dowódcą hordy zombie – będziesz mózgiem, a one mięsem! Co więcej, zombie to świetni poddani, którzy nigdy nie będą narzekać na nadgodziny ani brak podwyżki. Wisienką na torcie jest to, że nie musisz też oglądać zdjęć ich dzieci ani udawać, że gratulujesz zaręczyn!
  • Unikatowy system zdobywania umiejętności pozwoli ci zmienić swoją armie z niezłej w potężną! Uwierz, gdy tylko zaczniesz tworzyć nowe, wyjątkowo utalentowane i zadziwiająco pomocne rodzaje zombie, nie będziesz mieć dość!
  • Myślisz, że pojedyncze umiejętności to już koniec? To posłuchaj tego – możesz też robić ich kombinacje! Po co kończyć zabawę tam, gdzie ta dopiero się zaczyna?… Sprawdź, czy przeciwnicy mają w sobie to „coś”, w przenośni i dosłownie.
  • Mieć zombie to prawie tak, jak mieć kotki – trzeba się nimi opiekować, karmić, dbać o odpowiednią rozrywkę… Wszystko to zapewnią twojej armii ludzie, jeśli się tylko postarasz i wybijesz z głowy niedorzeczne pomysły o konieczności obrony przed twoimi pupilami. Zabierz im tą całą broń i po prostu rzuć na pożarcie!
  • Uważasz, że twoja armia jest za mała i czujesz się na siłach zarządzać większą hordą? Nie ma sprawy! Zrób sobie nowych zombie, zatruwając ludzi. Zwyczajne ugryzienie w szyję – lub w dowolnie wybrane inne miejsce, jeśli nie jesteś fanem wampirów – powinno zdziałać cuda!
  • Środowiska do zniszczenia: W czasach apokalipsy zombie ludzie wydają się głównie bawić w chowanego. Gdy chętka na ludzkie mięso i burczący z głodu brzuch stają się nie do zniesienia, szkoda czasu na dziecinne igraszki. Użyj wszystkich sił, którymi dysponuje twoja horda, aby zniszczyć ludzkie kryjówki i rozprzestrzenić strach.