Znamy wszystkie drużyny, które zagrają na ESL One: Cologne 2020 w Internecie

0
Fot. ESL - Adela Sznajder

Organizatorzy ESL One: Cologne 2020 ogłosili wszystkie drużyny, które zagrają na niemieckim turnieju i chociaż drużyny nie pojawią się fizycznie na miejscu w Lanxess Arena, to rywalizacja zapowiada się interesująco.

Jakiś czas temu, firma ESL poinformowała o tym, że turniej w Kolonii odbędzie się w formie rywalizacji internetowej.Trudno się dziwić i nie zgodzić. Obecna sytuacja na świecie nie pozwala na to, by drużyny mogły spotkać się na ogromnej hali i grać między sobą. A wydaje mi się, że lepsza taki turniej, niż jakby go miało w ogóle nie być. Wiadomo, że chcielibyśmy zobaczyć formacje na LAN-ie, ale na to trzeba będzie trochę poczekać. Jeszcze wcześniej ESL myślało nad tym, by co prawda zorganizować turniej jako LAN bez udziału publiczności. Sami organizatorzy rozważali możliwość rozegrania turnieju LAN, ale w rezultacie podjęli taką, a nie inną decyzje. 

Europejskie MIBR

To mogło być zaskoczenie, ale Gabriel “FalleN” Toledo jest zespołem, który rozegra turniej w Europie i jest dołączony do drużyn z tego regionu. Dlaczego? Otóż, brazylijska formacja właśnie w tym terminie będzie mieć bootcamp na kontynencie europejskim. 

Z racji tego, że Brazylijczycy zagrają w regionie europejskim, zaproszenie na ESL One w Kolonii otrzymali zawodnicy reprezentujący Chaos Esports Club w regionie amerykańskim. Początkowo, Gabriel “FalleN” Toledo i jego koledzy mieli zagrają w kwalifikacjach. 

Drużyny, które zagrają na ESL One: Cologne 2020 w regionie europejskim:

AstralisMousesports
FaZe ClanNinjas In Pyjamas
G2 EsportsTeam Vitality
Natus VincereOG
FnaticComplexity
SproutMIBR
HeroicBIG
MAD LionsTeam Heretics

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments