Znamy grupy finałów ESL Pro League Season 9

0
60

Organizatorzy finałów ESL Pro League Season 9 podali dzisiaj informacje o grupach, w jakich zagrają poszczególne drużyny we Francji. Jak wiadomo, w Montpellier zagra również zespół FaZe Clan, a w nim polski zawodnik, Filip “Neo” Kubski.

Grupy ESL Pro League Season 9:

Grupa A Grupa B
Fnatic FaZe Clan
NRG Esports TYLOO
G2 Esports North
Grayhound Gaming Team Liquid
Astralis Mousesports
Cloud9 MIBR
Heroic HellRaisers
Detona Luminosity Gaming

 

Wymagający rywale FaZe Clan w grupie

Na pewno dla Polaków najważniejszym zespołem do oglądania będzie drużyna w grupie B, FaZe Clan, w którym gra Filip “Neo” Kubski. Jeśli chodzi natomiast o przeciwników podopiecznych Yanko “Ynk” Paunovica, z którymi zagrają w grupie, jest tam obecnie najlepsza drużyna na świecie – Team Liquid, która przed turniejem we Francji, wygrała DreamHack Masters Dallas 2019.

Oprócz amerykańskiej formacji, jest również, drugi, europejski mix – Mousesports, który awansował na europejskiego Minora, tak więc widać, że Finn “Karrigan” Andersen i jego drużyna mają doskonałą formę i prezentują się również bardzo dobrze.

Astralis faworytem w grupie A?

Po tym, co zaprezentowali na turnieju Esports Championship Series Season 7, wydaje się że każdy ich może pokonać, a zrobiła to brazylijska formacja FURIA Esports i to dwa razy, a za drugim pokonaniem Duńczyków, podopieczni Danny’ego “Zonica” Sorensena nie awansowali do dalszej fazy.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments