Znamy drużyny, które na pewno zagrają na Intel Extreme Masters Katowice 2019

Już wiemy, które drużyny zagrają na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Znamy zwycięzców Minorów regionalnych, ale jeszcze do nich dołączą inne, dwa zespoły.

Europejskiego Minora wygrała zespół z Finlandii – ENCE Esports, który to był najlepszy w swoim regionie. Od początku Minora, drużyna Aleksiego “Allu” Jalli, prezentowała się bardzo dobrze, doskonała forma ENCE i także wygrane wszystkie, cztery mecze, zarówno te w systemie BO1 jak i te w systemie BO3.

Oprócz fińskiej drużyny, poznamy również jedną drużynę z drugiego miejsca, która zapewni sobie udział katowickim turnieju. Oczywiście, zespół który zajmie trzecie miejsce także jeszcze będzie miał szansę na turniej w Katowicach, ponieważ będzie grał w play-offach.

Czyli podsumowując, drużyny z dwóch pierwszych miejsc mają pewny udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019, natomiast zespół z trzeciego miejsca zagra w play-off.

AVANGAR najlepszy w swoim regionie CIS

Z Minora CIS w Katowicach na pewno zagra kazachski zespół AVANGAR, który był najlepszy. Wygrał cztery mecze i tylko jeden przegrał. Widać, że Kazachowie są w doskonałej formie. I podobnie jak w regionie europejskim, dzisiaj mecz pomiędzy Team Spirit a Winstrike Team.