Znamy drużyny, które na pewno zagrają na Intel Extreme Masters Katowice 2019

0

Już wiemy, które drużyny zagrają na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Znamy zwycięzców Minorów regionalnych, ale jeszcze do nich dołączą inne, dwa zespoły.

Europejskiego Minora wygrała zespół z Finlandii – ENCE Esports, który to był najlepszy w swoim regionie. Od początku Minora, drużyna Aleksiego „Allu” Jalli, prezentowała się bardzo dobrze, doskonała forma ENCE i także wygrane wszystkie, cztery mecze, zarówno te w systemie BO1 jak i te w systemie BO3.

Oprócz fińskiej drużyny, poznamy również jedną drużynę z drugiego miejsca, która zapewni sobie udział katowickim turnieju. Oczywiście, zespół który zajmie trzecie miejsce także jeszcze będzie miał szansę na turniej w Katowicach, ponieważ będzie grał w play-offach.

Czyli podsumowując, drużyny z dwóch pierwszych miejsc mają pewny udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019, natomiast zespół z trzeciego miejsca zagra w play-off.

AVANGAR najlepszy w swoim regionie CIS

Z Minora CIS w Katowicach na pewno zagra kazachski zespół AVANGAR, który był najlepszy. Wygrał cztery mecze i tylko jeden przegrał. Widać, że Kazachowie są w doskonałej formie. I podobnie jak w regionie europejskim, dzisiaj mecz pomiędzy Team Spirit a Winstrike Team.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments