Strona głównaPcMod.plE-SportZmiany w Counter Logic Gaming

Zmiany w Counter Logic Gaming

Amerykańska organizacja Counter Logic Gaming, która posiada kobiecy skład w CS:GO, ogłosiła dziś, że będzie miała nowych właścicieli. Brand został kupiony przez Madison Square Garden. Niestety dla żeńskiej sceny e-sportowej, oznacza to jedną dużą organizację mniej na rynku.

Niestety wybrzmiewa podwójnie, ponieważ zespół w rozgrywkach ESL Impact Season 3 dla regionu amerykańskiego jest pewny awansu do fazy Play-offów. Faworyt do awansu na finały w Dallas, ponieważ po 5 kolejkach, nie zaznały smaku porażki!

Dla Mouniry “GooseBreeder” Dobie jest to podwójnie przykra informacja, bowiem w czerwonych barwach gra od 2018 roku. Reprezentantki poinformowały, że spróbują dograć sezon do końca i skupić się na turnieju finałowym. Jednocześnie szukają tymczasowego nowego domu, aby zminimalizować kłopoty z wizami dla choćby Kaoday – zawodniczki rodem z Francji.

Counter Logic Gaming na żeńskiej scenie działało od 2015 roku, gdzie zaczęła się złota ścieżka ówczesnej drużyny. Długi czas dominowały na tej scenie wygrywając chociażby WESG Female w 2018 czy Copenhagen Games 2019.

Więcej o ESL Impact League.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać