W miniony czwartek podczas imprezy Comic-Con, zespół Infinity Ward opowiadał o immersyjności narracji w Call of Duty: Infinite Warfare. Gra wprowadza narrację na wyższy poziom, w sposób emocjonujący i skoncentrowany na bohaterach. Odkrywa zagadnienia takie jak przywództwo oraz powiązaną z nim odpowiedzialność.

Gracze zostaną wcieleni w postać wojennego przywódcy, Kapitana Reyesa, żołnierza Tier 1 Special Operations. Przejmuje on komendę nad Retribution, ostatnim statkiem wojennym Ziemi. W czasach warunków tak ciężkich, że prawie niemożliwych do wyobrażenia, Reyes musi poprowadzić resztki sił koalicji przeciwko niestrudzonemu wrogowi. W wojnie, która rozciągnęła konflikt na cały obszar naszego ogromnego Układu Słonecznego.

Infinite Warfare przedstawi graczom nowe bronie, nowe umiejętności postaci i zapierające dech w piersiach lokacje, których jeszcze w serii Call of Duty nie było. Poza fascynującą kampanią dla jednego gracza, Call of Duty: Infinite Warfare dostarczy również silny i dynamiczny tryb multiplayer, w tym także unikalne, kooperacyjne doświadczenie z zombie. Więcej szczegółów będzie ujawnionych wraz z nadchodzącym świętem graczy Call of Duty, czyli Call of Duty XP, które odbędzie się w dniach 2-4 września.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments