Zalman wprowadził do swojej oferty myszkę ZM-M501R. Posiada ona sensor optyczny Avago A3050, o czterostopniowym poziomie DPI sięgającym od 800 do maksymalnie 4000 jednostek. Częstotliwość próbkowania wynosi 500 Hz. Zmianę rozdzielczości sensora sygnalizują diody LED. W myszce zastosowano przełączniki Omron, które charakteryzują się wytrzymałością 5 milionów kliknięć.

Zalman ZM-M501R posiada ergonomiczny kształt oraz profil, dopasowany dla użytkowników lewo i praworęcznych. Jej wymiary to 124×66.5×39 mm, a waga to zaledwie 140 g. Producent uwzględnił w niej wymienny odważnik 20 g, dzięki czemu można zredukować wagę. Na pokładzie znajdziemy siedem przycisków, pod które przypisano dziewięć różnych komend

Mysz ZM-M501R jest dostępna w polskich sklepach w cenie od 51 zł.


Poprzedni artykułPlotka: Układy Vega w procesorach mobilnych firmy Intel?
Następny artykułNiOh pojawi się na komputery osobiste już 7 listopada
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.