Kilka dni temu uruchomiliśmy konkurs, w którym do wygrania było 6 wejściówek VIP na Poznań Game Arena 2017. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń od Was, drodzy czytelnicy. Z czego jesteśmy bardzo dumni. Wśród nich było sporo dziewczyn, co pokazuje że płeć piękna również jest bardzo zainteresowana grami komputerowymi i nie tylko.

Na początek chcemy wyjaśnić kwestię odpowiedzi na poszczególne pytania. Szczególnie dużo osób odpadło na pierwszym pytaniu, które brzmiało:

  1. Wymień wszystkie dziewczyny z Team Genesis, które pojawiły się na targach Poznań Game Arena 2016.

Prawidłowa odpowiedź brzmiała: Sylwia „Sy$ka” Jędrzejczak, Sandra „frida*” Wojnowska, Martyna „iXoRia” Stróżyńska, Małgorzata „Goś” Czernecka. I znajdowała się ona w tym artykule: Poznań Game Arena 2016 – wrażenia z targów gier i rozrywki #1. Jeżeli ktoś wymienił dodatkową osobę, to również to uznawaliśmy. Aczkolwiek nie mieliśmy okazji jej spotkać akurat na targach w tamtym roku.

Drugie pytanie było nadzwyczaj proste. Stoiskiem oferującym potrzymanie pistoletu i miecza było Techland z grą i postaciami z Shadow Warrior 2 na czele.

Trzecie pytanie natomiast było dość proste. Na miejscu pojawiło się aż 61 polskich studiów gier. Tutaj nikt nie miał problemu.

Oto lista zwycięzców:

  1. Adam Migacz
  2. Mateusz Sośnicki
  3. Wiktor Stawarski
  4. Weronika Zalewska
  5. Robert Maryson
  6. Patryk Nowak

Wygranym serdecznie gratulujemy i zapraszamy na targi Poznań Game Arena 2017. W ciągu 24 godzin otrzymacie na swoje skrzynki mailowej wejściówki VIP. Do zobaczenia na targach!