Strona głównaPcMod.plNewsyXirreth opuszcza ENCE

Xirreth opuszcza ENCE

Fińska organizacja e-sportowa ENCE poinformowała o tym, że Urszula “Xirreth” Klimczak, która dołączyła nieco ponad rok temu, opuszcza zespół.

Urszula “Xirreth” Klimczak do ENCE dołączyła w październiku ubiegłego roku w roli Performance Coacha.

Nasza podróż rozpoczęła się ponad rok temu. Spotkaliśmy się na Malcie podczas kwalifikacji RMR i moje pierwsze wspomnienie to widok grupy samotnych wilków głodnych sukcesu. Mieli umiejętności, mieli zapał, mieli pasję. Jednak w tamtych czasach wciąż nie byli stadem, które było w stanie wspólnie polować. Dlatego moja praca skupiała się w dużej mierze na tworzeniu kultury zespołowej. Środowiska, w którym jednostki byłyby naprawdę gotowe poświęcić się dla zespołu, aby odnieść sukces. Moment, w którym wszyscy zgodziliśmy się, że wygrana nie jest celem samym w sobie, ale wynikiem postępu, jaki musieliśmy poczynić, był dla nas przełomowy. Skupiliśmy się na poprawie nie tylko na serwerze, ale także poza nim. Budowanie więzi w zespole nie jest łatwym zadaniem. Dlatego wielkie podziękowania dla Eetu, Pavle, Alvaro, Guya, Pawła, Marco, Valde i całego personelu ENCE za współpracę, dzięki czemu zmiana była możliwa. Żegnam się z zespołem z lekkim smutkiem, ponieważ ten rok był dla nas wszystkich niesamowitą jazdą! Jestem bardzo szczęśliwa, że byłam z ENCE w tej niesamowitej podróży, aby stać się drugim najlepszym zespołem na świecie. Jednocześnie jestem bardzo podekscytowana tym, co nadchodzi.”

Warto przeczytać: Urszula “Xirreth” Klimczak – ENCE

Nowy Performance Coach

Jednocześnie mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowę z Jaime “Sens” Callejas de la Pinta, który obejmie stanowisko nowego trenera wydajności ENCE. Dzięki rozległemu doświadczeniu w pracy w e-sporcie z Movistar Riders i Fnatic, Sens wniesie świeże spojrzenie i dogłębne zrozumienie tej dziedziny, aby pomóc nam utrzymać naszą grę na najwyższym możliwym poziomie.”

Xirreth opuszcza ENCE 1

Pracuję jako trener od 6 lat. Swoją karierę rozpocząłem w Movistar Riders, gdzie miałem okazję pracować w prawie każdym meczu z wieloma zawodnikami i trenerami, po czym trenowałem drużynę FNATIC LEC. Uwielbiam CS-a i praca z nim sprawia mi dużo frajdy. Teraz mogę z radością powiedzieć, że wróciłem do CS-a i jestem częścią rodziny ENCE. Jestem prostym człowiekiem. Lubię wygrywać, lubię trofea. Lubię być częścią zespołu”.

Warto przeczytać: Urszula “Xirreth” Klimczak – wywiad

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać