x-kom AGO pokonało HONORIS w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021!

1
40
ESL Pro League
Fot. ESL

W wielkim finale ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021, x-kom AGO pokonało HONORIS wynikiem 2:0.

Pierwszą mapą meczu finałowego ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 pomiędzy HONORIS oraz x-kom AGO było Inferno, które wybrali drudzy z wymienionych zespołów. Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową 1:0, ale odpowiedzieli rywale 1:1. W pewnej chwili Filip „NEO” Kubski i jego koledzy wyszli na prowadzenie 5:2, by następnie podwyższyć swoje prowadzenie, 9:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla HONORIS.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali podopieczni Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa, odrabiając punkty do Wiktora „TaZa” Wojtasa i jego drużyny, 9:7, ale po chwili był remis, 10:10. Mecz był bardzo wyrównany, nie było przewagi jeden z drużyn, a w końcówce jedni i drudzy grali świetnie i była dogrywka, w której lepsi okazali się być reprezentanci x-kom AGO, którzy pokonali HONORIS wynikiem 19:16.

Drugą mapą rywalizacji był Nuke, który wybrali zawodnicy HONORIS. Michał “snatchie” Rudzki i jego zespół rozpoczęli mecz po stronie broniącej, ale to Filip „NEO” Kubski i jego zespół wygrał rundę pistoletową 1:0, jednak po chwili Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy wyszli na prowadzenie 3:1, by po chwili podwyższyć prowadzenie 6:1. HONORIS nie mogło przeciwstawić się swoim rywalom, którzy byli zdecydowanie lepsi. To była całkowita dominacja ze strony Damiana “Furlana” Kisłowskiego i jego kolegów, 11:1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Damiana “Furlana” Kisłowskiego i jego zespołu.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrało reprezentanci x-komu AGO, a następnie podwyższyli swój wynik, 14:6. W rezultacie, x-kom AGO pokonało HONORIS 16:6.

x-kom AGO vs. HONORIS 2:0
Inferno: 19:16
Nuke: 16:6

Transmisja z polskim komentarzem ESL.TV Polska

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKlawiatura HyperX Alloy Elite 2 – recenzja klawiatury z RGB
Następny artykułx-kom AGO zagra w ESL National Championships Global Playoff
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj