WRC 6 oczami Jakuba Brzezińskiego i Cezarego Gutowskiego

0

Wydawnictwo Techland zaprosiło do przetestowania gry WRC 6, jednego z kierowców WRC – Jakuba “Colina” Brzezińskiego oraz eksperta rajdów – Cezarego Gutowskiego. Tytuł został wydany 7 października tego roku i posiada pełną licencję 14 rajdów obecnego sezonu, wśród których znalazł się Rajd Polski. Gracze mogą zasiąść w rajdówkach zespołów z WRC, WRC 2 i Junior WRC. Dostępne są również dwie rodzime ekipy – Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur.

Gutowski od lat regularnie relacjonuje wyścigi serii WRC i napisał o nich setki artykułów. Brzeziński ma na koncie starty w mistrzostwach Polski oraz seriach ERC oraz WRC. Przezwisko “Colin” kierowca zawdzięcza faktowi, że właśnie dzięki grze rajdowej zaczęła się jego fascynacja tym sportem. Obaj eksperci z uznaniem wypowiadali się o realizmie i poziomie WRC 6.

WRC 6

W drugiej części specjalnego wideo nasi goście sprawdzą w akcji nowy tryb WRC 6 – możliwość rywalizacji na podzielonym ekranie, a “Colin” opowie o nietypowych początkach swojej kariery i podpowie jak z gracza stać się prawdziwym rajdowym kierowcą.

WRC 6

WRC 6 dostępne jest w wersjach na komputery PC (199,90 zł), PlayStation 4 oraz XBox One (259,90 zł).