Studio Bossa Studios uruchomiło wersję beta gry Worlds Adrift. Jest to masowa gra online z otwartym światem. Tysiące graczy z całego świata odkrywają pełne swobody uniwersum i wyznaczają własne cele. Gra pozwala na samodzielne przemierzania świata lub tworzenie załogi. Członkowie wspólnie pomagają sobie w odkrywaniu świata i budowie okrętu. Można zbierać surowce, które zwiększą nasze bezpieczeństwo i pozwolą na budowę coraz lepszych orkętów powietrznych.

W Worlds Adrift nie ma poziomów ani awansowania. Wszystko, co robimy zależy tylko i wyłącznie od naszych umiejętności. Im dłużej przebywamy w grze, tym więcej doświadczenia nabywamy i zwiedzanie świata staje się łatwiejsze.

To pierwsza gra, której świat tworzy społeczność graczy. Każda wyspa w Worlds Adrift jest tworzona ręcznie, dzięki czemu świat gry jest bogaty i zróżnicowany. Nasze uniwersum będzie nieustannie ewoluować w miarę pojawiania się kolejnych wysp – wysyłaj własne projekty i oceniaj ulubione wyspy dzięki darmowemu narzędziu Island Creator.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments