world of warcraft battle for azeroth
world of warcraft battle for azeroth

Blizzard zapowiedział nowy dodatek do World of Warcraft o nazwie Battle for Azeroth. Ceremonia ogłoszenia odbyła się podczas konferencji BlizzCon 2017. Na mapie świata pojawią się dwa nowe miejsca: wyspy Kul’Tiras oraz Zandalar. Ta pierwsza to znane z Warcraft II i Warcraft III miejsce najsilniejsze floty w całym Azeroth. Stamtąd wywodzili się słynny Admiral Daelin Proudmoore oraz jego córka Jaina Proudmoore.

Druga z wysp zwana Zandalar to miejsce narodzin trolli Zandalarskich. Była to pierwotna rasa trolli, z której wyodrębniły się wszystkie inne. Teraz owe plemię powraca i możemy poznać jego tajemnice.

Każdy z nowych kontynentów będzie posiadał po trzy zróżnicowane strefy.

Prócz tego pojawią się nowe grywalne podrasy: Nightborne, Taureni z Highmountain oraz krasnoludy z klanu Dark Iron. Poziom zostanie zwiększony do 120.

Ciekawymi nowościami mają być:

  • Warfronty, czyli misje dla 20 graczy, którzy będą starali się wspólnymi siłami zająć strategiczne punkty na mapie.
  • Walka o niezbadane wyspy – mieszanka trybów PvP i PvE. Dwie trzyosobwe drużyny zmierzą się ze sobą w walce o surowce.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI Cubi 3 Silent i Cubi 3 Silent S – minikomputery dla każdego
Następny artykułStar Citizen: Citizens of the Stars – Tyler Nolin and Wykstrom
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.