WleńKon 2016 trzecia edycji darmowej imprezy organizowanej przez Fundację Nasz Wleń. Odbędzie się ona 10 grudnia w budynku Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej. Na początku było to małe spotkanie przyjaciół, potem niewielka impreza dla entuzjastów fantastyki z okolicy. A teraz to wielkie familijne wydarzenie dla mieszkańców tego rejonu.

Uczestnicy mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym między innymi: kącika gier konsolowych (PS4 i XOne), gier planszowych, mat do tańca – DDR, gier bitewnych, turniejów i konkursów z nagrodami, warsztatów, pokazów i wielu wielu innych ciekawych rozrywek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

WleńKon 2016

WleńKon to jednak nie tylko atrakcje, ale również wystawcy i stoiska. Będzie można na nich kupić bożonarodzeniowe prezenty. Nie zabraknie również rękodzieła – dzięki takim wystawcom jak: Maginarium.pl, 3trolle.pl czy Zin’s treasure Chest.

Wśród partnerów Fundacji Nasz Wleń znajdują się między innymi: Rebel.pl, Wrocław Mangowcy, Twierdza Wrocław – Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych, Trzy Trolle – sklep pełen planszówek, CosCon Shop, Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments