Firma CDP.pl zapowiedziała Wielki Giermasz podczas targów Poznań Game Arena. Na 200-metrowej strefie przygotowano ogromny wybór gier i gadżetów: ponad 300 tytułów gier PC (już od 5 zł) i konsolowych (od 20 zł), gry planszowe i wiedźmińskie gadżety. Nie zabraknie gratisów z gier dla każdego kupującego. W tym roku po raz pierwszy na Wielkim Giermaszu pojawi się też strefa z grami i konsolami Nintendo.

Poznań Game Arena - Wielki Giermasz

Na stoisku nie zabraknie nowych i nadchodzących gier. Fani gier rolniczych zasiądą za wirtualną kierownicą traktora w Farming Simulator 17. Cdp.pl wspólnie z THQ Nordic zamierzają wystawić również silną reprezentację gier, które mają szanse już wkrótce podbić rynek – nowa gra studia Piranha Bytes, Elex, a także Spellforce 3, The Guild 3, The Dwarves i wiele innych. Planowane są również pokazy gier Syberia 3, Yesterday Origins oraz Moto Racer 4 w wersji na PlayStation VR.

Poznań Game Arena - Wielki Giermasz

Przygotowanych zostanie 12 stanowisk, na których będzie można wypróbować grę Overwatch. Z kolei Klabater, wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP.pl, został głównym patronem Strefy Indie. Po raz pierwszy w historii targów PGA zorganizowana zostanie specjalna strefa poświęcona polskim twórcom. Pojawią się na niej oczywiście również dwie produkcje wydawane przez Klabatera. Gracze będą mogli przetestować tuż przed premierą najciekawszą polską premierę VR-ową tego roku: Alice VR. Ta opowieść science-fiction inspirowana przygodami Alicji w Krainie Czarów pokazywana będzie na urządzeniach HTC Vive. Z kolei fanów gier RPG ucieszy obecność gry Regalia: Of Men and Monarchs: cztery stanowiska czekać będą na wszystkich chętnych.

Na wszystkich zmęczonych zwiedzaniem targów czeka strefa chillout, gdzie będzie można zrelaksować się i schrupać przepyszne polskie jabłka.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments