Według Michała: Niezrozumiałe zmiany w ENCE Esports

0
Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Długo zastanawiałem się nad tym, jakby o tym napisać, bo ktoś mógłby powiedzieć, że znów poruszam temat fińskiej drużyny ENCE Esports, która jeszcze przed Majorem poinformowała, że będą zmiany w składzie.

Nie rozumiem jednej rzeczy w drużynie ENCE Esports, czemu Finowie zrobili zmianę i to w dodatku prowadzącego, którym był Aleksi „Aleksib” Virolainen i widać, że jego dowodzenie zespołem było bardzo dobre. Skandynawowie w tym roku zostali wicemistrzami Intel Extreme Masters Katowice 2019, ale jak popatrzyłem sobie na wyniki tej formacji to muszę przyznać, że mieli bardzo dobre i to pokazywali na każdym turnieju. Co więcej, widać było przygotowanie do meczu, dobre taktyki, pomysłowość w ich grze.

Zdecydowano jednak, że będzie zmiana zawodników i za Aleksiego „Aleksib” Virolaninena do zespołu dołączył Mikka „Sunny” Kemppi, również Fin, który grał w Mousesports.

Nowy zawodnik miał swój debiut podczas BLAST Pro Series: Moscow 2019, gdzie ENCE Esports zajęło 5.miejsce. Co prawda, był to ich pierwszy turniej w nowym składzie, ale wydaje mi się, że jednak to Aleksib powinien grać dalej ze swoimi kolegami w ENCE.

Jeśli chodzi o Aleksiego „Aleksib” Virolainena to nie wiadomo, gdzie będzie grał reprezentant Finlandii.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o