W Warframe trwa świąteczna akcja Tennobaum z prezentami i nie tylko

0

Digital Extremes rozpoczęło wielką akcję Tennobaum, w której to zachęca graczy w Warframe do wymiany podarków w świecie gry. Gracze obdarowują się wzajemnie, a ich dobra wola przenika ze świata gry do rzeczywistości i daje radość dzieciom. Im więcej prezentów przejdzie z rąk do rąk, tym więcej pieniędzy Digital Extremes przeznaczy na wsparcie finansowe świetlic dla dzieci w London, Ontario, gdzie znajduje się siedziba studia.

Podarkami będzie się można wymieniać do 4 stycznia 2017 roku. Każdy prezent przekazany innemu graczowi gra zapisze na nasze konto dobrych uczynków. Przez cały czas trwania akcji, każdy napełniać będzie pasek swojego “prezentometru”. Osiągnięcie kolejnych progów na liczniku nagradzane będzie kolejnymi elementami specjalnego, sezonowego ekwipunku dla Tenno.

Akcja rozpoczęła się wczoraj, a podarki z innymi graczami można będzie wymieniać do 4 stycznia. Każdy prezent przekazany innemu graczowi gra zapisze na nasze konto dobrych uczynków. Przez cały czas trwania akcji, każdy napełniać będzie pasek swojego “prezentometru”. Osiągnięcie kolejnych progów na liczniku nagradzane będzie kolejnymi elementami specjalnego, sezonowego ekwipunku dla Tenno, bo Warframe – zwłaszcza w okresie świątecznym – na szczodrość odpowiada szczodrością. Podobny „prezentometr” obserwować można na stronie www.warframe.com/tennobaum, tam jednak przedstawione są łączne wyniki akcji. Tak jak osobiste “prezentometry”, ten również posiada progi, na których osiągnięcie pracuje cała społeczność gry. Wraz z osiągnięciem kolejnych progów Digital Extremes zwiększa sumę przeznaczaną na cele charytatywne.

By wziąć udział w akcji, należy zalogować się do gry i rozdawać prezenty innym graczom przed 4 stycznia 2017. Gracze, którym brakuje pomysłów na prezenty dla innych Tenno, ucieszą się z codziennych ofert specjalnych w sklepie znanego wszystkim doskonale handlarza – Darvo.