Wczoraj wystartowały Relegacje 29 sezonu Esea Mountain Dew League, w których udział brały dwie drużyny: Actina PACT oraz Izako Boars. „Brały”, ponieważ Pact pożegnał się z szansą utrzymania się na zapleczu ESL Pro League.

16 drużyn od wczoraj walczy o sześć slotów w trzydziestym sezonie Esea MDL Europe. Niestety z rozgrywkami zdążyła pożegnać się Polska drużyna ACTINA PACT, która najpierw przegrała z Rosyjską drużyną ForZe 0:2, by potem w drabince przegranych ulec Duńskiemu Tricked również 0:2. Pact spotkania te rozgrywał w starym składzie, więc nie można było oczekiwać dobrego rezultatu.

To było ostatnie spotkanie tego składu PACT. Wkrótce organizacja ogłosi kto zastąpi Molsiego i Toma.

Izako Boars, grające w zmienionym składzie (Patitek i Neex zastąpili Reto i Xype’a) w pierwszym spotkaniu pokonało Tricked 2:1, jednak w drugim meczu górnej drabinki „Dziki” uległy ForZe 1:2 i dzisiaj będą walczyć w drabince przegranych. Zawodnicy Izako Boars zagrają z Turecką drużyną o nazwie Arena Bulls.

Neex wrócił do składu Izako Boars! Na razie tylko na czas relegacji, ale może wyniknie z tego coś więcej?

Na ten moment grę w trzydziestym sezonie Esea Mountain Dew Leauge Europe zapewniły sobie Euronics, Team Spirit, ForZe oraz Vitality.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o