fbpx
Strona głównaGamingGryValve pokazało tryb wirtualnej rzeczywistości dla obserwatorów gier DOTA 2

Valve pokazało tryb wirtualnej rzeczywistości dla obserwatorów gier DOTA 2

Valve i HTC zaprezentowali wspólnie tryb wirtualnej rzeczywistości w trybie obserwatora w grze DOTA 2, przy użyciu okularów HTC Vive. Nie jest to jeszcze oficjalnie dostępna opcja, a jedynie techniczny podgląd na to, jakby to miało wyglądać. W przedstawionym niżej klipie użytkownik posiada założone na głowie okulary HTC Vive i dzięki technice SteamVR może oglądać grę DOTA 2 w specjalnie zaprojektowanej przestrzeni.

Na klipie widać po lewej stronie bohaterów jednej drużyny, po środku jest ekran z aktualną grą, a poniżej widoczna mapa z aktualnymi pozycjami graczy. Obserwator może sobie włączyć różne ekrany statystyk oraz w pełni konfigurować przestrzeń.

Czekamy na więcej informacji w tej kwestii, bo może to być jedna z najciekawszych nowości 2016 roku w branży eSportu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać