Uragun dostępne na Steam Greenlight, czyli klasyczne strzelaj i zabijaj

0

Studio Kool2Play poinformowało o dostępności gry Uragun na Steam Greenlight. Tytuł jest pierwszą produkcją polskiego studia, która dedykowana jest wyłącznie graczom pecetowym. Spodziewana data premiery to wiosna 2017. W ramach Greenlight użytkownicy Steama mogą osobiście wyrazić poparcie dla projektu, który stanowi powrót do korzeni gatunku.

Uragun to krwawa, pełna akcji jatka w klasycznym stylu, z widokiem topdown. Gra jest hołdem dla oldscholowych strzelanek 2D. Zadanie gracza jest bardzo proste – musi oczyszczać świat z nadchodzących jedna po drugiej fal zombiaków. Każda fala jest coraz większa, groźniejsza i bardziej zdesperowana. Z każdą nową falą w ręce gracza trafiają mocniejsze spluwy i brutalne niespodzianki dla sztywniaków.

Uragun

Główne cechy gry:

  • 4 kategorie przeciwników: soldier, monster, zombie, suicider/bomber
  • 4 unikatowe mapy: rosyjska baza, Stonehenge, pustynia, miasto
  • 6 typów powerupów pozwalających na odzyskanie energii i dodatkowy atak: rakietowy, nuklearny, napalm, ogniowy/flamer, artyleryjski/artillery
  • rozbudowane drzewko rozwoju umiejętności mecha
  • szybka akcja, ostra rozwałka i muza które wprawią Cię w trans

Uragun

„W Kool2Play lubimy stawiać na różnorodność” – powiedział Michał Marzęcki, założyciel Kool2Play. „W przypadku Uragun zdecydowaliśmy się na sentymentalny powrót do korzeni. Wierzymy, że gra przypadnie do gustu nie tylko graczom, którzy pamiętają oldschoolowe strzelanki 2D”.