uRage SoundZ 7.1 – czysty dźwięk i ciekawe wibracje w nausznikach

0

Firma Hama wprowadziła do swojej oferty słuchawki uRage SoundZ 7.1. Jest to kolejny produkt z tej rodziny, którego cechą unikatową jest czyste brzmienie, wzmocnione głębokim basem w jakości full stereo. Pasmo przenoszenia w słuchawkach waha się od 20 Hz – 20 kHz, a w mikrofonie 100 Hz – 10 kHz. Dodatkowo, zestaw został wyposażony w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów. Poduszki słuchawek zaczynają wibrować wzmacniając intensywność doznań słuchowych.

Do słuchawek dołączony jest dobry jakościowo mikrofon z regulowanym pałąkiem. Na przewodzie dołączonym do zestawu znajduje się wygodny potencjometr do regulacji natężenia dźwięku, przycisk do wyciszania mikrofonu oraz przełącznik dla funkcji wibracji basów. Czułość mikrofonu wynosi -36 dB +/- 3 dB, a słuchawek 105 dB +/- 3 dB. Mikrofon można też całkowicie odczepić.

Solidności słuchawkom dodaje pałąk, którego żyłki wykonane są ze stali. Do uszu przylegają wygodne i miękkie poduszki, wykonane z tkaniny i zmniejszające pocenie się. Przewód do komputera owinięty jest nylonową otuliną na całej długości. Co ciekawe, podczas grania zamontowane na nich diody LED świecą na niebiesko.

Zestaw uRage SoundZ 7.1 dostępny będzie na polskich półkach sklepowych od połowy grudnia 2016 roku. Jest więc to świetna okazja, by kupić je jako prezent. Za słuchawki przyjdzie nam wdać 329 złotych.