Nowa organizacja, nowy skład – Ungentium

0
72
Ungentium
Fot. Ungentium

Na polskiej scenie Counter-Strike’a powstała nowa organizacja, w składzie której grają znane osobowości. Warto dodać, że zawodnicy którzy reprezentują obecną formację grali m.in w polskich organizacjach takich jak Illuminar Gaming, czy Pompa Team. Co ciekawe, trenerem zespołu jest były zawodnik.

Nowopowstała organizacja ma nazwę Ungentium, a jej zespół składa się ze znanych i doświadczonych zawodników.

Dołączam do nowego projektu, nowej organizacji, i nowopowstałej drużyny Ungentium. Razem z trenerem będziemy wkładać nasze serca w rozwój drużynowy, możliwość pięcia w rankingach i rywalizowania z coraz to lepszymi.” – skomentował dołączenie do nowego składu, kapitan drużyny, Patryk “Sidney” Korab

“Koncepcja powstania organizacji zrodziła się z naszej pasji do gier komputerowych, którą zawsze żywiliśmy. Zauważyliśmy w tym ogromny potencjał i stwierdziliśmy, że możemy zrobić z tego coś naprawdę fajnego. Zbudować fajną organizację, która będzie pięła się po szczeblach od Polski aż po świat” – powiedział z kolei Patryk Matuszak, CEO zespołu.

Skład dopiero co sformowaliśmy, ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu aż będziemy grać coraz lepiej. Starałem się dobrać taki skład, żeby chłopaki do siebie pasowało. Żeby nie było tak, że będzie pięć gwiazd i pojawią się się kłótnie, jakieś zgrzyty. Chodziło o to, by było tu pięciu fajnych gości, którzy będą się między sobą dogadywali i będą chcieli osiągnąć ten sam cel. Każdy z nich ma chcieć, by drużyna była najlepsza. Nie myśleć o sobie jako jednostce, a o całym zespole” – powiedział sam trener drużyny, którym jest Maciej “Luz” Bugaj

Jeżeli chodzi o graczy Ungentium to Wojciech “Prism” Zięba reprezentował HONORIS grając u boku Wiktora “TaZa” Wojtasa, jak również Filipa “NEO” Kubskiego. Konrad “EXUS” Jeńczeń razem z ich obecnym trenerem grali w PRIDE. Mariusz “skrzynka” Jarząb reprezentował skład PGE Turów Zgorzelec, Mateusz “M4thii” Jarząb grał w Pompa Teamie. Patryk “Sidney” Korab był graczem Illuminar Gaming, x-kom AGO, a także Izako Boars.

Obecny skład wygląda następująco:
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Mateusz „m4tthi” Szambelan
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Mariusz ”skrzynka” Jarząb
  • Wojciech „Prism” Zięba
  • Maciej „Luz” Bugaj – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCo z PGL Major Stockholm 2021?
Następny artykułallu chce powrócić do gry
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.