HONORIS w bardzo dobrym stylu pokonało Complexity Gaming w pierwszym meczu HomeSweetHome Cup 7!

2
30
Fot. ESL

HONORIS bardzo udanie rozpoczęło siódmy tydzień HomeSweetHome. Zespół dowodzony przez Wiktora “TaZa” Wojtasa pokonał Complexity Gaming i w następnym meczu zagra z węgierskim Budapest Five, które w pierwszym meczu pokonało Nordavid.

Honoris mecz przeciwko Complexity Gaming zaczęło po stronie atakującej, wygrywając trzy pierwsze rundy, więc początek meczu zdecydowanie dla polskich zawodników, 3:0. A każdą, kolejną rundą, polski zespół grał coraz lepiej, podwyższając swoje prowadzenie do pięciu rund, 5:0. Dopiero w szóstej rundzie, Complexity odpowiedziało pierwszą, wygraną rundą, 5:1, a po chwili drugą, 5:2. 

Jednak po chwili, sytuacja na mapie Mirage uległa zmianie. Podopieczni Jamiego “keity” Halla zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali, co im się udało. Z wynikeu 5:2, zrobiło się 5:7 na korzyść zespołu HONORIS.

Pierwsza połowa zakończyła się pewnym zwycięstwem HONORIS, 10:5. 

Po zmianie stron, rundę pistoletową ponownie wygrał polski zespół, a po chwili kolejną, 12:5. Podopieczni Jamiego “keity” Halla nie wiedzieli, jak mogą przeciwstawić się bardzo dobrze grającym, polskim zawodnikom, którzy byli lepsi w każdym elemencie gry. 

W rezultacie, HONORIS pokonało Complexity wynikiem 16:6.

HONORIS vs. Complexity Gaming 16:6 – Mirage


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] liczył, że Honoris będzie w stanie powalczyć. Po świetnym, pierwszym meczu w grupie, gdzie Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka pewnie pokonali Complexity na mapie Mirage. Pierwsza połowa, choć zaczęła się od przegranej pistoletówki i kolejnej rundy eco, […]

trackback

[…] HONORIS pokonało Complexity Gaming w pierwszym meczu HomeSweetHome Cup 7, jednak już w drugiej rywalizacji – zwycięzców – musieli uznać wyższość rywali z Węgier – Budapest Five, którzy pokonali formację prowadzoną przez Wiktora „TaZa” Wojtasa 2:0. […]