Ubisoft udostępnił pierwsze oficjalne informacje o grze Far Cry 5. Akcja tytuły ma się dziać w miejscowości Hope County w stanie Montana. W miasteczku żyją ludzie, którzy uwielbiają wolność. Jednakże ich swoboda jest zagrożona z powodu sekty Projekt u Bram Edenu. Na jej czele stoi charyzmatyczny prorok Jospeh Seed wraz ze swym rodzeństwem. Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy sekta zaczyna agresywnie przejmować kontrolę nad regionem.

Zadanie gracza się przeciwstawić się całemu ruchowi i uwolnić region spod tyranii.

Podczas gry poznamy sporo nowych postaci: Mary May, Nicka Rye, czy Jerome’a Jeffriesa.

Twórcy zapowiedzieli, że pojawi się o wiele większy wybór broni i pojazdów. Prócz tego będzie można polatać samolotami oraz zapolować na zwierzęta.

Ubisoft ogłosił, że Far Cry 5 będzie dostępne w kilku edycjach: podstawowej, Deluxe, Gold i Steelbook. Najtańsza wersja ma kosztować 60 Euro, a najdroższa aż 100 Euro. Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają różne bonusy w postaci wcześniejszego dostępu do wyposażenia Dnia Sądu (pistoletu 1911 Dnia Sądu, furgonetki Dnia Sądu i stroju Dnia Sądu) oraz pakietu materiałów eksploatacyjnych takich jak 4x wzmocnienie szybkości, 4x wzmocnienie wściekłości, 4x koktajl Mołotowa i 4x przynęty na zwierzęta.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments