pga 2019 logo
pga 2019 logo

Organizatorzy Poznań Game Arena 2019 ogłosili, że sponsorem głównym tegorocznych targów została firma Tymbark. Jest to jeden z liderów na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Podczas targów marka przygotuje strefę pełną licznych atrakcji dla fanów gamingu. Na powierzchni 200 m2 nie zabraknie licznych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla fanów gier i wirtualnej rozrywki.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z tak znaną i rozpoznawalną marką. Nie mamy wątpliwości, że strefa Tymbarku dostarczy uczestnikom PGA wielu niezapomnianych wrażeń. Będzie to bez wątpienia świetne urozmaicenie tego trzydniowego wydarzenia

– mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.

Jako regularny partner i sponsor różnego rodzaju wydarzeń cieszymy się, że mamy okazję pojawić się na kolejnej tak dużej imprezie. Targi Poznań Game Arena to dla nas doskonała okazja do wzmocnienia relacji z odbiorcami. Zrobimy wszystko, aby nasza obecność dostarczyła fanom gier wielu pozytywnych emocji.

– mówi Anna Barabasz, Dyrektor Marketingu Beverages Grupy Maspex, do której należy marka Tymbark.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułDreamHack Masters Malmö 2019 – kto zagra na turnieju w Szwecji?
Następny artykułRadeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.9.2 dla gry Borderlands 3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj