Lenovo Legion będzie wspierać turniej GeForce GTX Challenge, który odbędzie się w Paryżu w dniach 18-19 listopada 2017 roku. Rozgrywki zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem komputerów Lenovo wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX serii 10. Zespoły będą składać się z najlepszych streamerów Twitch i gwiazd YouTube.

Reprezentanci będą pochodzić z takich krajów, jak: Francja, Hiszpania, Niemcy, kraje nordyckie, Polska, Wielka Brytania, Włochy oraz kraje WNP.

Podczas dwudniowego maratonu zostaną sprawdzone różne umiejętności graczy:

  • zdolność przetrwania w PlayerUnknown’s Battlegrounds
  • refleks w Rocket League
  • praca zespołowa w Overwatch
  • precyzja w Rainbow Six: Siege
  • okiełznanie prędkości w Project CARS 2
  • wykończenie akcji w Pro Evolution Soccer 2018
  • cechy przywódcze w Destiny 2
  • sprawność manualna w wyjątkowej konkurencji związanej z budową komputerów PC

Zawodnicy będą grać na najnowszych komputerach Lenovo stworzonych dla wymagających graczy komputerowych. Lenovo Legion Y920 Tower to wydajny komputer gotowy do obsługi do VR i wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1080, który w połączeniu z monitorem Lenovo Y27g z zakrzywionym ekranem tworzą idealną platformę dla najnowszych gier.

Lenovo Legion Y920 to 17-calowy laptop z kartą graficzną GeForce GTX 1070, która sprawia że jest to jeden z najlepszych przenośnych komputerów do gier.

W czasie rywalizacji drużyny powalczą o nagrody dla kibiców ze swoich krajów. Będą nimi cztery karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti, aktualnie najszybsze dostępne GPU do gier, oraz cztery laptopy Lenovo Legion Y720.

Zmagania będzie można śledzić na żywo na kanale www.twitch.tv/nvidiageforcepl. Kibicować zawodnikom można również w mediach społecznościowych oznaczając wiadomości na temat turnieju hasztagiem #LegionGTXChallenge


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments