Tracer wprowadził do sprzedaży dwie nowe kamery: Xtreme Touch i Xtreme LE. Należą ona do serii Xtreme i posiadają wytrzymałe, wodoodporne obudowy, dzięki czemu mogą pracować w trudnych warunkach, w pełnym słońcu, śniegu, błocie a nawet do 10 metrów pod wodą. Szeroka gama akcesoriów montażowych dołączonych w zestawie każdej z kamer pozwala zamocować je niemal na każdej powierzchni.

Tracer Xtreme Touch to poręczna kamera, wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran, co umożliwia precyzyjne kadrowanie oraz przeglądanie materiału filmowego w plenerze. Dzięki matrycy CMOS 1,3 Mpix, istnieje opcja zapisu zdjęć w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywania filmów w jakości HD 720 (1280×720 punktów) 30fps oraz VGA (640×480 punktów) 60fps. Dodatkowo czuły mikrofon nagrywa dźwięk o bardzo dobrej jakości. Jej wymiary to 67 x 48 x 29 mm.

Kamera Tracer Xtreme LE to podstawowy model w ofercie kamer sportowych marki Tracer. Jest tym samym najmniejszą i zarazem najlżejszą konstrukcją tego typu w portfolio producenta. Sensor kamery – CMOS 1,3 Mpix, zapisuje zdjęcia w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280×720 punktów) oraz VGA (640×480 punktów). Wbudowany, czuły mikrofon pozwala zarejestrować każdy dźwięk w idealnej jakości. Wytrzymała i wodoodporna obudowa zabezpiecza kamerę przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem, a nawet umożliwia nurkowanie do 10 metrów pod wodą. Jej wymiary to 58,3 x 32,5 x 23,8 mm.

Obie kamery są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto:

  • Tracer Xtreme Touch – 238 zł
  • Tracer Xtreme LE – 189 zł

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments