Strona głównaPcMod.plNewsyTracer SportCam - kamera dla sportowców

Tracer SportCam – kamera dla sportowców

Tracer wprowadził do sprzedaży kamerę SportCam. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które które chciałby uwiecznić swoje osiągnięcia sportowe w różnych dziedzinach. Kamera posiada sensor optyczny o rozdzielczości 1,3 megapiksela i rejestrujący w formacie 1280 x 720 pikseli. Wbudowano również bardzo czuły mikrofon oraz czytnik kart SD z maksymalną pojemnością 64 GB.

Do zasilania można wykorzystać dwie baterie lub akumulatorki AA, które potrafią zapewnić do dwóch godzin ciągłej pracy. Osłona kamery została wykonana z wodoszczelnego i wzmocnionego materiału. Możemy ją także zanurzyć do maksymalnie 3 metrów głębokości.

W zestawie otrzymujemy także:

  • Kabel miniUSB do komunikacji z komputerem
  • kabel AV do komunikacji z telewizorem
  • gumowy pasek 60 cm – do montażu kamery na kaskach
  • tekstylny pasek z mocowaniem typu rzep
  • klips na kierownicę roweru, motocykla
  • klips uniwersalny do mocowania na płaskich powierzchniach
  • 2 podkładki gumowe 8 x 2,5 cm o rożnej grubości
  • 1 podkładka gumowa 3 x 2 cm
  • montaż typu rzep 3 x 2 cm z możliwością obustronnego przyklejenia

Kamera Tracer SportCam objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępna w sprzedaży w cenie brutto wynoszącej 200 – 239 złotych

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać