Tracer wprowadził do sprzedaży nowe myszkę dedykowaną specjalnie dla graczy – Headshot. Została wyposażona w laserowy sensor Avago 9800, który umożliwia pracę w rozdzielczościach: od 600 do 8200 DPI. Każdy z nich oznaczony jest innym kolorem oraz intensywnością podświetlenia. Informacje o zmianie położenia myszki są odświeżane do 1000 razy na sekundę (USB polling rate – 1000 Hz). Urządzenie posiada łącznie 8 programowalnych przycisków.

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy według indywidualnych potrzeb. Dostępnych jest pięć, prostych w konfiguracji trybów ustawień, które możemy przystosować do różnych rodzajów gier. Na spodzie urządzenia znajduje się zamykany otwór, w którym umieszczono sześć ciężarków umożliwiających dopasowanie wagi urządzenia do potrzeb użytkownika. Długi i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów

Mysz Tracer Headshot jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.