Tracer Cobalt – ciekawa propozycja dla graczy

0

Tracer wprowadził do sprzedaży nowe myszkę dedykowaną specjalnie dla graczy – Cobalt. Została wyposażona w sensor optyczny Avago 5050, który umożliwia pracę w rozdzielczościach: 800, 1600 i 2400 DPI. Każdy z nich oznaczony jest innym kolorem podświetlenia, do zmiany czułości służą dwa przyciski. Urządzenie posiada łącznie 7 programowalnych przycisków.

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy według indywidualnych potrzeb. Dostępne są trzy, proste w konfiguracji tryby ustawień, które możemy przystosować do różnych rodzajów gier. Dzięki możliwości importu i eksportu ustawień, łatwo i szybko możemy zapisać je na dysku twardym lub przenośnej pamięci. Długi i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów – takie wykończenie gryzonia pozwala poczuć się komfortowo podczas długich rozgrywek przed monitorem komputera.

Mysz Tracer Cobalt jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 79 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjny.