fbpx
Strona głównaSprzętTP-Link TL-SL2428, 24 portowy zarządzalny przełącznik z szeroką gamą zabezpieczeń

TP-Link TL-SL2428, 24 portowy zarządzalny przełącznik z szeroką gamą zabezpieczeń

TP-Link dodał do swojego portfolio przełącznik TL-SL2428. Urządzenie jest wyposażone jest w 24 x 100 Megabitowe i cztery Gigabitowe porty LAN. Prócz tego znajdziemy 2 gigabitowe sloty combo SFP, zaawansowane opcje zabezpieczeń oraz zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

TP-Link TL-SL2428

Administratorzy znajdą ciekawą funkcję Storm Control, która chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Natomiast funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw od 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. TL-SL2428 umożliwia łatwe zarządzanie ustawieniami oraz konfigurację z poziomu przeglądarki internetowej lub za pomocą protokołów SNMP i RMON.

Inne ciekawe funkcje: obsługa standardu VLAN 802.1Q, izolacja portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregacja portówc opcja kontroli przepływu 802.3x, narzędzia zabezpieczające działanie sieci, w tym detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli oraz IGMP Snooping.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać