TP-LINK M5360 – router, zapasowy akumulator i pamięć masowa w jednym

0

TP-Link wprowadził do sprzedaży mobilny hotspot M5360. Urządzenie to posiada wbudowany modem 3G, w standardzie HSPA+ (Pobieranie: 21.6Mb/s, Wysyłanie:5.76Mb/s) i pozwala na współdzielenie połączenia internetowego z 10 urządzeniami. Gwarancję długiej pracy zapewnia akumulator pojemności 5200 mAh (czas pracy do 17 godzin), który może służyć za zapasowy akumulator dla innych urządzeń przenośnych.

TP-LINK M5360 potrafi obsługiwać karty pamięci do 32 GB, dzięki czemu może służyć jako pamięć masowa. Posiada także wyświetlacz OLED na którym znajdziemy informacje m.in. o sile sygnału, typie transmisji w sieci komórkowej (2G/3G), stanie sieci bezprzewodowej i poziomie naładowania baterii. Na bocznych ściankach obudowy, znajdziemy przycisk Power, ukryty za specjalną osłoną gniazda dla kart SIM i micro SD oraz porty USB (do ładowania innych urządzeń) i micro USB (do ładowania wbudowanego akumulatora).

Mobilny hotspot TP-LINK M5360 objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 349 zł brutto.