TP-LINK Archer C2600 dla szybkiego internetu i wielu urządzeń

0

Firma TP-Link wprowadziła do sprzedaży router Archer C2600. Urządzenie działa w standardzie 802.11ac i tworzy dwupasmową sieć bezprzewodową o łącznej prędkości do 2,53 Gb/s. Za zasięg odpowiedzialne są cztery zewnętrzne anteny, a dzięki technologii MU-MIMO router może obsługiwać kilka urządzeń jednocześnie i zapewniać stabilne połączenie między nimi.

TP-LINK Archer C2600

TP-Link Archer C2600 posiada elegancką czarną obudowę. Na przodzie zamontowano diody sygnalizujące pracę routera, a producent umożliwia ich całkowite wyłączenie na noc. Z tyłu znajdziemy cztery gigabitowe porty Ethernet, złącze WAN oraz włącznik zasilania. Z boku natomiast dostępne są dwa porty USB 3.0 oraz 3 przyciski: Reset, WPS i WiFi On/Off.

TP-LINK Archer C2600

Do obsługi routera został przygotowany nowy intuicyjny interfejs, który umożliwia konfigurację na trzy sposoby. Pierwszy – szybki – przeznaczony jest dla niedoświadczonych użytkowników i pozwala na utworzenie połączenia w 15 sekund. Drugi to podstawowe opcje konfiguracyjne, a trzeci, zaawansowany przeznaczony jest dla doświadczonych użytkowników.

TP-LINK Archer C2600

Routerem możemy zarządzać nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale również dzięki aplikacji TP-LINK Tether na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej użytkownicy zyskują szybki dostęp do najważniejszych opcji związanych z zarządzaniem ustawieniami routera, w tym rozbudowanych funkcji kontroli rodzicielskiej. Ponadto korzystając z prostego i intuicyjnego interfejsu możliwe jest monitorowanie pracy sieci oraz sprawdzenie listy urządzeń podłączonych do routera Wi-Fi.

TP-LINK Archer C2600

TP-LINK Archer C2600 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.