Gra Torment: Tides of Numenera, otrzyma polski dubbing. Duchowy spadkobierca kultowego Planescape: Torment powraca po wielu latach. Tytuł został wsparty przez dziesiątki tysięcy fanów rekordową kwotą ponad 17,7 mln złotych. Epicka gra RPG, osadzona aż miliard lat od dnia dzisiejszego, rozgrywa się w niesamowitym świecie science-fantasy stworzonym przez Monte Cooka.

I dlatego tak ważne stało się zrobienie jej polskiego dubbingu. Pracy nad tym podjęło się wydawnictwo Techland, które zaprosiło do udziału wiele polskich gwiazd. Wśród nich chyba najbardziej znana ikona polskiego dubbingu gier fabularnych – Piotr Fronczewski. Prócz Piotra, zobaczymy również Aleksandrę Szwed, która wciela się w rolę Matkiny oraz Andrzeja Blumenfelda, użyczającego głosu Aligernowi. Lokalizacja powstała w warszawskim studio PRL specjalizującym się w dubbingowaniu filmów i gier.

Polska lokalizacja Torment: Tides of Numenara zawiera półtora miliona słów w dialogach. Gra Kładzie główny nacisk na snucie rozbudowanej stawiającej mnóstwo pytań historii i przedstawieniu głębokich postaci.

Gra pojawi się na polskim rynku już 28 lutego 2017 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments