W grze Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 pojawią się nowi współcześni zawodnicy. Osoby takie, jak Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk oraz Tyshawn Jones – dołączają do oryginalnego składu zawodników w remasterze.

Część zawodników miała już okazję pojawić się w grach z serii Tony Hawk’s Pro Skater, natomiast w remasterze zagoszczą po raz pierwszy. Lista nowych talentów będzie zawierać także spersonalizowane tricki zawodników. Zostaną one przedstawione w pełnej jakości HD, na wszystkich poziomach oraz z usprawnieniami rozgrywki, które pokochali fani.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 to remaster dwóch pierwszych gier z serii Tony Hawk, w jednym niesamowitym pakiecie. Gra połączy wszystkie oryginalne poziomy, oldschool’owe tricki i inne rzeczy, które pamiętają gracze. Tytuł zawiera ulubione przez fanów rozwiązania znane z innych serii gier, w tym revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania. Tryb Create-A-Park, zawierający solidny edytor pozwalający na nowe opcje modyfikacji oraz tryb Create-A-Skater także powracają w remasterze! Gracze będą mogli udostępniać online swoim znajomym parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments