Tiger Knight: Empire War to nowa taktyczna gra bitewna MMO oparta o system walki PvP. Za sprawą wydawcy, firmy Oasis Games, produkcja dostępna jest we wczesnym dostępnie [Early Access] na Steamie już od października. Jak dotąd przykuła uwagę imponującej liczby graczy, którzy wystawili jej wiele pozytywnych recenzji. Twórcami gry jest studio NetDragon Websoft, które chciało pokazać światu coś bardzo realistycznego.

W grze zarejestrowanych jest obecnie ponad 315 tys. graczy, a sama produkcja znalazła się na liście TOP 40 światowego rankingu Steama zaledwie 5 dni po jej wydaniu.

Tiger Knight przenosi graczy do brutalnej epoki bezpośrednich starć. Czerpie inspiracje z klasycznych gier PC, dodając do nich trzecio-osobowy tryb rozgrywki z elementami RPG. Dzięki niemu gracze mogą kontrolować zarówno atak, jak i obronę za pomocą przycisków myszy. Gra wykorzystuje unikalną metodę obliczania siły obrażeń i obrony – w połączeniu z konkretną zbroją, bronie uzyskują inną siłę ciosów; same obrażenia również zależne są od lokacji. Łącząc własne umiejętności, dobrą strategię i współpracę z innymi graczami, wcielimy się w postać generała stojącego na czele jednego z największych imperiów II stulecia naszej ery i poprowadzimy swoich żołnierzy do zwycięstwa.

Tiger Knight działa w oparciu o silniki Unreal Engine 3, PhysX, technologię Hair Works, zaawansowane techniki motion-capture i wiele innych. ścieżkę dźwiękową do gry stworzył sam Hitoshi Sakimoto – twórca muzyki do serii Final Fantasy.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments