The Unspoken – multiplayer w wirtualnej rzeczywistości

0

Insomniac Games pracuje od pewnego czasu na grą The Unspoken. Ma to być wieloosobowa rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości, której akcja toczyć się ma we współczesnym świecie. Gracze wcielą się rolę magów, walczących ze sobą w pojedynkach jeden na jednego. Każda walka będzie miała ustalone honorowe zasady, a ich złamanie ściągnie na nas egzekutorów z prastarego zakonu.

The Unspoken będzie posiadało widok z pierwszej osoby, co ma bardzo urzeczywistnić pojedynki. Do dyspozycji graczy oddano ponad dwadzieścia pięć zaklęć o różnym przeznaczeniu. Wśród nich znaleźć można standardowe ataki kulą ognią, ale również tworzenie barier ochronnych, przywoływanie potworów lub manipulacje otoczeniem.

The Unspoken
Zaklęcie

Do pojedynków przygotowano kilka różnych aren, które będą posiadały różne warunki oraz możliwości taktyczne. Wszystkie obiekty będą mogły być w pełni niszczone, co ma być dodatkowym atutem gry.

The Unspoken
Zaklęcie

Insomniac Games nie podało dokładnej daty premiery, ale na stronie widnieje orientacyjny termin, jakim jest lato 2016 roku.