fbpx
Strona głównaGamingGryThe Unspoken - multiplayer w wirtualnej rzeczywistości

The Unspoken – multiplayer w wirtualnej rzeczywistości

Insomniac Games pracuje od pewnego czasu na grą The Unspoken. Ma to być wieloosobowa rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości, której akcja toczyć się ma we współczesnym świecie. Gracze wcielą się rolę magów, walczących ze sobą w pojedynkach jeden na jednego. Każda walka będzie miała ustalone honorowe zasady, a ich złamanie ściągnie na nas egzekutorów z prastarego zakonu.

The Unspoken będzie posiadało widok z pierwszej osoby, co ma bardzo urzeczywistnić pojedynki. Do dyspozycji graczy oddano ponad dwadzieścia pięć zaklęć o różnym przeznaczeniu. Wśród nich znaleźć można standardowe ataki kulą ognią, ale również tworzenie barier ochronnych, przywoływanie potworów lub manipulacje otoczeniem.

The Unspoken
Zaklęcie

Do pojedynków przygotowano kilka różnych aren, które będą posiadały różne warunki oraz możliwości taktyczne. Wszystkie obiekty będą mogły być w pełni niszczone, co ma być dodatkowym atutem gry.

The Unspoken
Zaklęcie

Insomniac Games nie podało dokładnej daty premiery, ale na stronie widnieje orientacyjny termin, jakim jest lato 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać