the international 2020 battle pass
the international 2020 battle pass

Valve udostępniło The International 2020 Battle Pass dla gry DOTA 2. Jest to standardowa przepustka sezonowa do zbliżającego się turnieju The International 2020, który został przesunięty ze względu na pandemię. 25% kwoty ze sprzedaży tradycyjnie zostanie przeznaczone na nagrody turniejowe. W tamtym roku udało się uzbierać 34.330.068 miliony dolarów. Czy w tym roku zostanie pobity rekord?

Będzie można tworzyć Gildie i podejmować zadania grupowe. Stawimy czoła nowej dziennej dawce rywalizującej Doty w Gawronie Bitewnym. Jeżeli wyeliminujemy określonych bohaterów wroga, uzyskamy specjalne bonusy za zabijanie.

Z ciekawszych nagród warto wymienić:

  • Nowy wygląd dla Pudge i Anti-Mage
  • Trzy nowe przedmioty typu Arcana dla Wraith King, Queen of Pain i Windranger

Należy pamiętać, że nieśmiertelne przedmioty z The International 2020 Battle Pass – w tym Ultra Rares – nie mogą być przedmiotem handlu lub sprzedaży do czasu zakończenia The International 11 Battle Pass. Do tego czasu, każdy przedmiot może być podarowany raz.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOhttps://blog.dota2.com/2020/05/the-international-10-battle-pass/
Poprzedni artykułHONORIS poznało rywali siódmego tygodnia HomeSweetHome. W innych grupach zagra OG oraz Team Secret
Następny artykułGigabyte AORUS RGB Memory DDR4-4400 MHz 16GB – nowe pamięci
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj