the heretic unity
the heretic unity

Unity zaprezentowało demo technologiczne – The Heretic. Przedstawia ono mężczyznę, który posiada zdolność kontrolowania specyficznego zaawansowanego mechanizmu. Potrafi on zmieniać kształty oraz kontrolować czasoprzestrzeń. W filmie zastosowano technologię HDPRHigh-Definition Render Pipeline. Wykorzystuje ona wbudowane w silnik funkcje, jak światła obszarowe, wysokiej jakości cienie, wolumetrię, odbicia, zaawansowane materiały i wiele więcej.

Unity Technologies zaświadczyło, że silnik i jego nowe funkcje są w pełni gotowe do zastosowań profesjonalnych. W The Heretic wykorzystano skanowanie 3D i 4D, aby upewnić się, że ludzka postać będzie wręcz realistyczna.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHP 27f4K oraz HP 34f – dwa monitory niedługo trafią do sprzedaży
Następny artykułGG.BET Sydney: Wysoka porażka Virtus.pro w meczu przeciwko Winstrike Team
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj