TennoCon – pierwszy oficjalny zlot fanów Warframe

0

Digital Extremes z okazji przekroczenia 22 milionów graczy w swojej grze Warframe, organizuje pierwszy oficjalny zlot fanów – TennoCon. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2016 roku w w London Convention Center w kanadyjskim mieście London (Ontario), w którym mieści się także siedziba studia.

TennoCon pozwoli zacieśnić społecznościowe więzi, poznać twórców Warframe’a i znanych streamerów, ale także graczy, zwanych Tenno, pochodzących z całego świata. Planowane są panele dyskusyjne z udziałem publiczności, a całe wydarzenie będzie skupiać się na trzech elementach: Wiedzy, Zabawie i Poznawaniu się. Kulminacją pełnego atrakcji dnia będzie przekaz na żywo z TennoConu, w ramach znanego graczom Devstreamu. Tenno, którzy nie będą mogli dotrzeć na wydarzenie, otrzymają w ten sposób możliwość śledzenia wydarzeń na oficjalnym kanale Twitch gry: twitch.tv/warframe.

Na oficjalnej stronie wydarzenia można już zakupić bilety na TennoCon. Organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów:

Bilet całodniowy (25 CAD) – bilet wstępu na konwent zawierający unikalne przedmioty do odblokowania w grze

Bilet kolekcjonerski (75 CAD) – zapewnia to samo co bilet całodniowy oraz koszulkę z wydarzenia i dodatkowe gadżety

Bilet VIP (250 CAD) – obejmuje wszystko to, co otrzymają posiadacze tańszych biletów plus limitowaną figurkę kolekcjonerską Nyx oraz możliwość zwiedzenia studia Digital Extremes, podczas której będzie okazja spędzić czas z twórcami gry